כשר למהדרין

כשר למהדרין

053-9424592

 

מסעדות חלביות לכל האירועים

 

היות ובארץ השמירה על כללי הכשרות מחלקים את המסעדות לשני קטגוריות עיקריות - מסעדות חלביות ומסעדות בשריות, כאשר אנו מחפשים מסעדה עבור פגישה ראשונה, עבור דייט עם בן או בת הזוג, עבור חגיגת בר מצווה, מפגש משפחתי, מפגש עם חברים קרובים, חגיגת יום הנישואין או כל אירוע אחר, ההחלטה הראשונה צריכה להיות לגבי סוג המסעדה שאנו רוצים לחפש.

  

היתרון במסעדה חלבית

 

מסעדות חלביות, מציעות יתרון משמעותי על פני מסעדות בשריות, והוא שהתפריט שלהן מגוון ועשיר יותר ויכול להתאים לסוגים רבים יותר של סועדים. למה הכוונה? אם יש בקבוצה שלכם צמחונים או טבעונים למשל, במסעדה חלבית הם ימצאו הרבה יותר אפשרויות סבירות לארוחה טעימה ומהנה, שלא תבוא על חשבון העקרונות שלהם, היות ומסעדה כזו תציע הרבה יותר סוגים של סלטים שונים. גם עבור שומרי הכשרות הקפדניים יותר מדובר בבחירה שהיא נוחה יותר, שכן אין צורך לבדוק את סוג הכשרות הספציפי של המנות הבשריות.

 

מסעדה לפגישה הראשונה

 

מסעדות חלביות מתאימות מאוד לדייט ראשון, מכיוון שהאווירה בהן היא קלילה יותר ופחות מחייבת. במסעדה בשרית סביר להניח גם כי המחירים של המנות יהיו הרבה יותר גבוהים, מה שעלול להיות מעט מלחיץ ולא מתאים לשני בני הזוג בדייט הראשון, שעדיין לא ממש מכירים אחד את השני. מסעדות חלביות בדרך כלל גם מציעות מבחר קינוחים עשיר ומגוון יותר ממסעדות בשריות, היות ורוב הקינוחים הטובים באמת דורשים שימוש במוצרי חלב שונים. גם כאן הדבר מתאים כמו כפפה ליד עבור זוגות היוצאים אל הדייט הראשון, שכן הם יכולים לבחור לוותר כל מנה עיקרית גדולה ומסיבית, ולבחור לחילופין מנה ראשונה ולאחר מכן מנה אחרונה וקפה, עבור ארוחה קלילה יותר.

 

 

מסעדות ובתי קפה

 

הרבה מהמסעדות החלביות בארץ מתפקדות גם כבתי קפה בשעות הבוקר והצהריים, ובשעות אלו הן מלאות כמעט עד אפס מקום. כאן תוכלו למצוא ארוחות בוקר ובראנץ' איכותיות ומעולות, במחירים נוחים מאוד. זוהי אופציה מצוינת לפגישת עסקים באווירה נעימה, וכמובן גם למפגש של חברות שרוצות לצאת אל יום כיף ביחד.

 

 

 

 

 

 

053-9424592