כשר למהדרין

כשר למהדרין

053-9424592

 

מסעדות לאירועים בכותל

 

אם אתם עורכים אירוע בכותל, בין שמדובר על חגיגת בר מצווה שאתם עורכים בכותל, ובין שמדובר על כל אירוע אחר שאמור להוות החלק הרוחני והדתי של האירוע. זה יכול לכלול למשל ביקור בכותל לפני חתונה, אתם רוצים לדאוג לאורחים שלכם בכל שלב שהם אמורים לעבור איתכם לאורך היום, יום שמתחיל בדרך כלל בביקור בכותל עצמו בשעות הבוקר המאוחרות, ומסתיים בליל האירוע. מייד לאחר הביקור בכותל, הדבר שכולם רוצים לעשות הוא לאכול, וזאת עוד הזדמנות קטנה לחגיגה עם האנשים הקרובים אליכם ביותר.

 

לחוות את החוויה המלאה במסעדה

 

את הארוחה אתם בהחלט יכולים לערוך גם בבית במידה ואתם גרים בירושלים, אבל אולי תרצו לבחור דווקא במסעדה כדי להעצים את החוויה, ולחסוך לכם עבודה מיותרת ביום האירוע. יש שורה ארוכה של מסעדות בירושלים בהן תוכלו להתארח לאירועים בכותל, לרבות מסעדות אותנטיות ומסורתיות הממוקמת ממש ברובע היהודי ובסביבות הכותל המערבי, וכן מסעדות שתוכלו למצוע באזור עמק המצלבה, אזור קינג דיוויד ומרכז העיר ברחוב שלומציון המלכה.

 

מסעדות ברובע היהודי או במרכז העיר

 

אם חשוב לכם לערוך את הארוחה במסעדה שנמצאת ממש בקרבת מקום, ולא מצריכה מכם נסיעות אליה, מומלץ מאוד להזמין את המסעדה זמן רב מראש, שכן מספר המסעדות בקרבת הכותל והרובע היהודי הוא מוגבל למדי, ובכל יום נערכים מספר אירועים בכותל. במידה ואתם מעוניינים במסעדה במרכז העיר, ודווקא רואים בנסיעה אליה חלק מהחוויה, תוכלו לבחור בין שורה של מסעדות איכותיות באיזור של מתחם הרכבת, אזור עמק המצלבה, אזור מרכז העיר ורחוב שלומציון המלכה. כל האזורים הללו עמוסים במסעדות איכותיות שבהם נוהגים גם אנשים רבים לחגוג אירועים משפחתיים, כך שלמסעדות הללו יש ניסיון רב בהכנת המסעדה לצרכים שלכם.

 

תכנון האירוע מול המסעדה

 

לפני שאתם מזמינים מומלץ לבחון את כל המסעדות באזור הרובע היהודי, ובהמשך לכך גם באזור מרכז העיר. כמו כן, כדאי לנסות ולאתר המלצות למסעדות טובות מבני משפחה, חברים ומכרים ירושלמים וברשתות החברתיות בהן אתם חברים. כמו כן, מומלץ לבצע הזמנה מספר שבועות מראש, וכן להיפגש עם המסעדה ולתכנן את הארוחה לפרטיה.

 

 אולי יעניין אותך לקרוא גם על: איך לבחור מסעדה בירושלים

 

 

053-9424592